.

O NAS

Metamorfozone to strefa, w której chcemy pokazać, że każdy z nas, niezależnie od budżetu, może mieć swoje przytulne cztery kąty. 

Miejsce, w którym będziesz się dobrze czuć, możesz stworzyć z tego, co już masz w mieszkaniu! Pokazujemy różne proste sposoby, jak ze starego wyposażenia stworzyć niepowtarzalne wnętrze. Wykorzystujemy ponad 30-letnie, zupełnie już niemodne meble rodem z PRL, a także te ze starszych i młodszy epok, rzeczy z odzysku, farby i inne materiały budowlane oraz nowoczesne tkaniny i dodatki. 

Zawsze staramy się wykorzystać  wszystko, co jest w dobrym stanie technicznym - pomimo tego, że jest stare i nieładne, może uda zrobić się z tego coś, co z powodzeniem będzie zdobić wnętrze. W wielu przypadkach nasze metamorfozy robimy na zasadzie minimalizowania wydatków, chcąc pokazać tym, że nie musisz mieć nie wiadomo ilu pieniędzy, żeby w swoim domu przeprowadzić naprawdę dużą metamorfozę J

Działamy we dwie (Ewa i Kasia), ale zdarza się, że pomagają nam inne osoby. Czasem są to nasi mężowie, bez których byśmy sobie nie poradziły :)