.

niedziela, 26 marca 2017

Kanapa z lat 60. Model T.458 Janusza Różańskiego w nowym domu

To już 10 miesięcy temu udało nam się znaleźć kanapę z lat 60. Model T.458 Janusza Różańskiego. Dziś to znalezisko możecie obejrzeć u nas w domu :)

O tym, jak udało nam się znaleźć kanapę przeczytajcie na blogu O TUTAJ11 komentarzy:

 1. Przepiękna, nadaje wnętrzu niepowtarzalnego uroku!

  OdpowiedzUsuń
 2. No muszę przyznać, że w Waszym wnętrzu prezentuje się naprawdę gustownie. Jaki to kolor materiału?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy znajdę gdzieś może zdjęcie tej kanapy przed przeróbką?

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjna kanapa! Uwielbiam meble w stylu retro. Z niecierpliwością czekam na kolejne posty i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witamy serdecznie. :-) Ruszyliśmy z nową akcją Domifikacje.pl, która polega na stworzeniu, renowacji lub ciekawej/zabawnej dekoracji krzesła bądź fotela. Zdjęcia publikowane są z oznaczeniem #domifikacje_krzesłowanie – najlepsze pojawią się w serwisie pod koniec akcji wraz z linkiem do profilu autora. Wydaje nam się, że ze względu na zainteresowania możesz chcieć się przyłączyć. Więcej info w serwisie. Zapraszamy!

  OdpowiedzUsuń
 6. W pełni popieram. Mnie zdecydowanie najbardziej do gustu przypadł kolor obicia. Taki idealny mebel do eleganckiego wnętrza:).

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna ta kanapa! Mi się właśnie marzy mieszkanie w taki stylu z lat osiemdziesiątych! Właśnie jestem na etapie sprawdzania, który deweloper krakow jest najlepszy, bo z narzeczonym szykujemy się na zmianę mieszkania :) No i własnie chciałabym urządzić je w takim stylu, ale wiem, że łączy się to równocześnie z dużymi kosztami!

  OdpowiedzUsuń