.

środa, 23 marca 2016

KONKURS #1: NAJBARDZIEJ NIEUDANA DEKORACJA ŚWIĄTECZNA


Za trzy dni Święta, a wam wszystko się sypie? Kot zjadł rzeżuchę, dzieci porozsypywały po całym domu piórka przeznaczone do dekoracji, a jajka pękły podczas malowania? A może teoretycznie wszystko jest dobrze i powinno się udać, ale królik bardziej przypomina psa, a piękny wazonik ze skorupki w waszym wykonaniu jest no cóż… po prostu skorupką z kawałkiem trawy? Nie martwcie się! Nie jesteście sami.

Ta notka miała wyglądać zupełnie inaczej. Miała być z działu „DIY” i zawierać instrukcję, jak zrobić świetny prezent świąteczny, a także cztery proste sposoby na pomalowanie jajek. Niestety. Ciasteczka owce wyglądają jak małe potworki, a sposoby okazały się nie aż tak proste. W czasach, kiedy Internet zalany jest pięknymi zdjęciami pięknych rzeczy, a na każdym kroku widzimy osoby, którym się wszystko udaje, trudno jest przyznać się do potknięcia. Ale wierzymy, że jest nas więcej i nie tylko nam się w tym roku nie udało J. Dlatego konkurs! Podzielcie się z nami swoimi nieudanymi dekoracjami świątecznymi lub najbrzydszymi, jakie udało wam się w tym roku zobaczyć. Macie czas do końca marca. Konkurs ma charakter zabawy i nie przewidujemy nagrody, ale jeśli komuś będzie bardzo zależało, to może dostać ozdobę z ostatniego zdjęcia J 

Oto nasze tegoroczne wpadki:Pocieszające jest to, że jest nas więcej (via Internet):


A oto nagroda:


Do dzieła!

A na koniec, już całkowicie poważnie, chcemy Wam życzyć pięknych Świąt, wspaniałego czasu z najbliższymi i przede wszystkim dużo humoru i radości.


Ewa i Kasia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz